Kas yra bitcoin valiuta?

Bitcoin’as yra visiškai skaitmeninė valiutos forma. Ji gali būti perduota tarp bet kurių dviejų žmonių pasaulyje greitai ir saugiai.

Kodėl PayPerClick priima mokėjimus bitcoin’ais?

PayPerClick agentūra siekia užtikrinti maksimalų patogumą savo klientams, todėl siūlo atsiskaitymą ir bitcoin valiuta. Skaitmeniniai pinigai suteikia daugiau lankstumo ir leidžia pagreitinti daugelį verslo procesų. Transakcija bitcoin’ais lengvai atliekama iš bet kurios pasaulio vietos per kelias minutes, taip pat smarkiai sumažina pervedimų kainas.

Kodėl verta atsiskaityti bitcoin’ais?

Jūs esate vienintelis asmuo, kontroliuojantis savo bitcoin valiutą, taigi jokia finansinė institucija negali užšaldyti Jūsų sąskaitų ir taikyti didelių transakcijos mokesčių.

Kaip įsigyti bitcoin’us?

Tam, kad galėtumėte operuoti bitcoin’ais, visų pirma turite susikurti bitcoin piniginę. Tai yra paskyra, iš kurios Jūs galite siųsti ir į kurią gauti bitcoin’us. Turėdami piniginę, galite įsigyti bitcoin’us iš keityklos (biržos), pavyzdžiui Kraken, Coinex, BTC-e, Cex arba Cryptsy,  kuri konvertuoja tradicinę valiutą į bitcoin valiutą. Kriptovaliuta bitcoin taip pat gali būti gaminama („mine”), tačiau tai reikalauja aukštų duomenų apdorojimo pajėgumų.

Kas yra bitcoin piniginė?

Bitcoin piniginė yra saugus būdas laikyti bitcoin valiutą. Jūs galite siųsti ir gauti bitcoin’us į piniginę bet kuriuo metu iš bet kurios pasaulio vietos. Daugiau apie pinigines rasite čia.

Ar bitcoin’as yra saugus?

Tiesą sakant, suklastoti bitcoin valiutą yra tiesiog neįmanoma. Sistema (“Blockchain”) fiksuoja visus kada nors pagamintus bitcoin’us. Iš viso bus pagaminta 21 mln. bitcoin’ų ir šis skaičius daugiau nebeaugs.

Tačiau turite nepamiršti, kad tam tikrais atvejais bitcoin pinigine reikėtų rūpintis taip pat, kaip ir tikrąja. Bitcoin valiuta suteikia galimybę atlikti transakcijas labai paprastai bei greitai į bet kurią pasaulio vietą, ir tai Jums leidžia būti vieninteliu asmeniu, operuojančiu Jūsų pačių pinigais. Teisingas bitcoin valiutos naudojimas gali užtikrinti labai aukštą saugumo lygį. Visada atsiminkite, kad Jūs atsakingas už tinkamų apsauginių technologijų naudojimą, kurios leis užtikrinti Jūsų pinigų saugumą.

Kur galima rasti daugiau informacijos apie bitcoin valiutą?

Daugiau informacijos rasite Bitcoin.org,   Coindesk.com ar jų Wiki FAQ. Tinklapyje  Blockchain.info galite matyti visas realiu laiku atliekamas transakcijas tiek Bitcoin (BTC) tiek USD kainomis.